NordTax

Odzyskaj podatek

  [pełna treść]
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Jubira F.H.U. moich danych osobowych w celach przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną, w szczególności na potrzeby przygotowania dla mnie przez Jubira F.H.U. oferty na odzyskanie podatku. Zostałem poinformowany, iż administratorem moich danych osobowych jest Jubira F.H.U. z siedzibą w Sosnowcu oraz że udostępnienie danych jest dobrowolne. Mam prawo wglądu do treści danych oraz żądania ich poprawienia bądź usunięcia.

Dlaczego warto?

Procedura zwrotu podatku z Danii oraz Norwegii wymaga posiadania odpowiedniego doświadczenia, które zagwarantuje sprawne i szybkie przeprowadzenie rozliczenia. Zapewniamy kompetentną obsługę na najwyższym poziomie, dbałość o interesy klientów oraz bezpieczeństwo transakcji finansowych.

Wygoda rozliczenia

Formalności, jakie musicie Państwo załatwić, zostały ograniczone do minimum. Staramy się, aby nasze procedury były możliwie najprostsze, a klient miał w każdym momencie wgląd w swoje rozliczenie. Po złożeniu przez klienta kompletu wymaganych dokumentów prowadzimy rozliczenie w taki sposób, aby w jak najmniejszym stopniu obciążać Państwa dodatkowymi formalnościami wymaganymi przez zagraniczne urzędy podatkowe.

Maksymalne i szybkie zwroty

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu możemy prowadzić Państwa rozliczenia z najwyższą sprawnością. Specjalnie wypracowane procedury zapewniają pełną kontrolę nad każdym wnioskiem i natychmiastowe interwencje w przypadku opieszałości zagranicznych urzędów podatkowych. Stosujemy wszystkie możliwe ulgi oraz możliwości, aby jak najlepiej przeprowadzić rozliczenie podatku.

Pełna informacja

Na każdym etapie przeprowadzania rozliczenia nasi konsultanci czekają na Państwa pytania oraz uwagi. Staramy się, aby mieli Państwo całkowity dostęp do informacji, w jakiej fazie znajduje się rozliczenie i kiedy wypłacony zostanie zwrot podatku. Umożliwiamy kontakt w różnych formach, w zależności od Państwa preferencji: telefoniczny, pocztowy lub za pośrednictwem Internetu.