NordTax

Odzyskaj podatek

  [pełna treść]
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Jubira F.H.U. moich danych osobowych w celach przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną, w szczególności na potrzeby przygotowania dla mnie przez Jubira F.H.U. oferty na odzyskanie podatku. Zostałem poinformowany, iż administratorem moich danych osobowych jest Jubira F.H.U. z siedzibą w Sosnowcu oraz że udostępnienie danych jest dobrowolne. Mam prawo wglądu do treści danych oraz żądania ich poprawienia bądź usunięcia.

O nas

Jesteśmy firmą z dużym doświadczeniem, prowadzimy działalność związaną z podatkami zagranicznymi na polskim rynku od 1998 roku. Biorąc pod uwagę posiadaną wiedzę, możemy proponować najwyższą jakość usług oraz uzyskiwać maksymalne kwoty zwrotu podatku w najkrótszym możliwym czasie.

Realizując zwrot podatku z Norwegii oraz Danii podchodzimy do każdego zlecenia indywidualnie. Dzięki temu stosujemy odpowiednie ulgi oraz dodatkowe możliwości rozliczenia w zależności od sytuacji danego klienta, co przekłada się na kwotę otrzymanego zwrotu. Nie boimy się skomplikowanych spraw, które wymagają dużej wiedzy oraz doświadczenia.

Umożliwiamy kompleksową obsługę wszelkich potrzeb klienta. Współpracujemy z zagranicznymi kancelariami podatkowymi oraz tłumaczami, dzięki czemu prowadzone przez nas sprawy są prowadzone niezwykle profesjonalnie. Osoba rozliczająca się za naszym pośrednictwem nie musi zajmować się zbędnymi formalnościami.

Każdą sprawę prowadzimy do końca, czyli do uzyskania przez klienta maksymalnej kwoty zwrotu. W przypadku gdy urząd w Norwegii lub Danii opóźnia przeprowadzenie rozliczenia lub zamierza wypłacić niepełną kwotę, interweniujemy poprzez składanie odwołań oraz reklamacji.

Dla nas najważniejsze jest pełne zadowolenie rozliczających się za naszym pośrednictwem osób.