NordTax

Odzyskaj podatek

  [pełna treść]
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Jubira F.H.U. moich danych osobowych w celach przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną, w szczególności na potrzeby przygotowania dla mnie przez Jubira F.H.U. oferty na odzyskanie podatku. Zostałem poinformowany, iż administratorem moich danych osobowych jest Jubira F.H.U. z siedzibą w Sosnowcu oraz że udostępnienie danych jest dobrowolne. Mam prawo wglądu do treści danych oraz żądania ich poprawienia bądź usunięcia.

Zwrot podatku Dania – Procedura

Staramy się, aby procedura zwrotu podatku była dla Państwa możliwie najbardziej prosta i przejrzysta. W ten sposób podatek z Danii zostanie wypłacony najszybciej jak to tylko możliwe i z pominięciem uciążliwych formalności.

 1. Kontakt z naszym biurem
  • wypełniając formularz zgłoszeniowy na naszej stronie
  • dzwoniąc pod numer telefonu +48 32 294 92 63
  • pisząc na mail 
  • zgłaszając się w naszym biurze
 2. Przesyłamy odpowiednie dokumenty do wypełnienia oraz podpisu
  Pełny komplet jest wysyłany pocztą lub e-mailem (należy wtedy samodzielnie wydrukować formularze). Do wniosku należy dołączyć odpowiednie dokumenty, o czym zostaniecie Państwo poinformowani przez naszych pracowników lub możecie przeczytać na naszej stronie internetowej w dziale Dokumenty.
 3. Odsyłają Państwo dokumenty
  Cały komplet dokumentów należy przesłać do nas listem poleconym na adres:
  NordTax.pl Zwrot podatku
  ul. Sienkiewicza 25b/1
  41-200 Sosnowiec
  z dopiskiem „Zwrot podatku Dania
 4. Przeprowadzamy wstępną kalkulację zwrotu
  Analizując przesłane przez Państwa dokumenty możemy dokonać oszacowania wielkości zwrotu podatku lub możliwej dopłaty. Jest to wstępna kwota, która może ulec zmianie w trakcie trwania rozliczenia.
 5. Rozpoczęcie procedury zwrotu
  Przesyłamy wszystkie otrzymane dokumenty do urzędu podatkowego w Danii i nadzorujemy całą sprawę do czasu otrzymania decyzji podatkowej.
 6. Przekazanie kwoty zwrotu podatku
  Odzyskany podatek trafia na Państwa NemKonto, czyli rachunek bankowy, na który przelewana jest pensja (zakłada go pracodawca lub sam podatnik). Zwrot podatku z Danii może być także przekazany w postaci czeku, który można zrealizować na terenie Polski. Oprócz tego istnieje możliwość przekazania zwrotu na polskie konto bankowe.